جمعه 7 آذر 1399   01:31:53
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::


امور ورزشی

امور فرهنگی و ورزشی، مسئولیت تهیه و تنظیم برنامه های فرهنگی، آموزشی و تکمیلی کارکنان و خانواده شاغلین صنعت در منطقه را برعهده دارد. این مجموعه، جهت ارتقای کمی و کیفی امور فرهنگسراها، باشگاه ها (ورزشی، خدماتی، رفاهی) کانون های تجمعی تفریحی، اموزشگاه ها، اماکن فرهنگی، مذهبی و نظایر آن در سازمان شرکت، برنامه ریزی می نماید. شرکت، با نگاهی فراگیر به دامنه توسعه ورزش با استراتژی حرکت، نشاط، کارایی و زندگی بهتر در جهت عملیاتی کردن امور ورزش در گروه های سنی مختلف و گسترش همه جانبه و نهادینه ساختن ورزش در دل صنعت و منطقه عسلویه برنامه ریزی می نماید.

مجموعه فرهنگی، ورزشی شهرک پردیس
مجموعه فرهنگی و ورزشی در شهرک پردیس شهر جم، از سوی شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد، اداره می شود و مشتمل بر دو استخر، سالن والیبال و بسکتبال، سونا، جکوزی و محوطه ورزش های بدن سازی خانم ها و آقایان است. همچنین دارای تاسیسات بهداشتی، برق و تصفیه خانه و استخر کودکان می باشد. مجموعه مذکور، پاسخگوی نیاز 3500 نفر از ساکنین شهرک خواهد بود.
 

مجموعه فرهنگی، ورزشی شهرک گلستان

مجموعه فرهنگی و ورزشی شهرک گلستان  مشتمل بر استخر، سالن والیبال و بسکتبال، سونا، جکوزی و محوطه ورزش های بدن سازی است. همچنین دارای تاسیسات بهداشتی، برق و تصفیه خانه می باشد.

سالن چند منظوره پازارگاد در مهمانسرای شیرینو

سالن چند منظور پازارگاد در مهمانسرای شیرینو جهت برگزاری مسابقات و ورزشهای سالنی همه روزه به کارکنان شرکت های منطقه خدمات رسانی می نماید.

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.