يكشنبه 4 فروردين 1398   19:16:45
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1397/3/6 يكشنبه

مهندس جعفر ربیعی، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس طی احکامی جداگانه آقایان جلیل قسامی مدیرعامل شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس، مسعود حسنی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس، حمیدرضا رستمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام، غلامعلی زال خانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی فجر، تقی صانعی شرکت پتروشیمی نوری و ابراهیم یاسری شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد منصوب کرد.
در متن حکم مدیر عامل جدید شرکت پازارگاد آمده است:
  «جناب آقای ابراهیم یاسری
  بنا به پیشنهاد هیئت مدیره شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد و با توجه به مراتب تعهد، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی، شما را به مدت دو سال به‌عنوان مدیرعامل شرکت مذکور منصوب می‌نمایم.
  جایگاه و وظایف آن شرکت به‌عنوان ارائه کننده خدمات عمومی به شرکت‌های پتروشیمی مستقر در عسلویه و نیز دبیر شورای راهبردی منطقه، بسیار مهم و رفیع است. انتظار می‌رود با تکیه بر خداوند متعال و استفاده از تجربیات خود و به کارگیری همکاران متعهد و کاردان و با استفاده از کلیه امکانات درون و برون شرکتی و برقراری ارتباط مؤثر با ذینفعان محترم در جهت رفع موانع و مشکلات موجود، ایجاد محیطی پر نشاط و ارتقای شاخص‌های منابع انسانی، فرآیندی، مالی و افزایش سودآوری آن مجموعه همت گمارید.
  اطمینان دارم کارکنان متخصص و دلسوز و نیز اعضای هیئت مدیره و مدیران آن شرکت یاریگر جنابعالی در انجام وظایف محوله خواهند بود.
  لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه آقایان صفاییان و یاوری در دوران مسئولیت قدردانی و برای ایشان در جایگاه‌های دیگر آرزوی موفقیت و سربلندی نمایم.
  برای جنابعالی و همه همکاران شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، توفیق الهی برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم نجیب ایران و سربلندی و موفقیت آرزو دارم.»
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.