سه شنبه 3 بهمن 1396   11:43:01
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1396/10/12 سه شنبه

نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت دهه مبارک فجر از روز پنج‌شنبه، چهاردهم دی‌ماه تا بیست و پنجم دی‌ماه در سالن چند منظوره مهمانسرای شیرینو برگزار می‌شود.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در این نمایشگاه که به مدیریت روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد و با همت و همکاری روابط عمومی‌ شرکت‌های پتروشیمی آریاساسول، پارس، پردیس، دماوند، زاگرس، مروارید و نوری برگزار می‌شود، بیش از 9 هزار عنوان کتاب در حوزه‌های مختلفی چون دین و اندیشه، علوم اجتماعی، نفت و گاز، کامپیوتر، کودک و نوچوان، زبان انگلیسی، ادبیات، روانشناسی، کمک آموزشی و ... از ناشران برتری همچون امیر کبیر، نی، ثالث، کویر، قطره، چشمه، سخن، نگاه، مروارید، نسل نو اندیش، قدیانی، گوتنبرگ، مهرگان، پیام آزادی، پیام عدالت، گاج، پیدایش، فرشتگان، صابری و ... ارائه شده است تا همه علاقمندان از این آثار بازدید کنند.
  گفتنی است نمایشگاه بزرگ کتاب پس از پایان کار در مهمانسرای شیرینو، برای استفاده کارکنان و خانواده های محترم ساکن در شهرک پردیس از اول بهمن‌ماه تا 12 بهمن‌ماه هر روز از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 21 در مجتمع فرهنگی شهرک پردیس پذیرای علاقمندان و دوستداران کتاب خواهد بود.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.