سه شنبه 3 بهمن 1396   11:42:00
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1396/10/18 دوشنبه

جشن شکوفه‌های انقلاب کلانشهر تهران از ساعت 17 روز پنج‌شنبه، چهاردهم دی‌ماه 96 برای کارکنان و خانواده‌های شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ساکن در استان تهران برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، کارکنان و خانواده‌های محترم شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ساکن استان تهران با حضور در سالن همایش‌های وزارت کشور در این جشن که توسط روابط عمومی شرکت پازارگاد و به همت کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس برگزار ‌شد، شرکت کردند تا علاوه بر استفاده از برنامه‌های هنری، لحظات پرشور و نشاطی را در کنار یکدیگر سپری کنند.
  بر اساس این گزارش، شرکت پازارگاد با همت کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، برای فراهم کردن این لحظات جذاب و به ‌یاد ماندنی با استفاده از گروه‌های هنری و هنرمندان بنام و محبوبی همچون اجرای گروه موسیقی توسط حامد همایون، تقلید صدا توسط عباس رضازاده، برنامه کودک توسط عمو قناد و امیر افشاری به عنوان مجری، برنامه‌های متنوع و جذابی را اجرا کرد.
  گفتنی است با برگزاری جشن شکوفه‌های انقلاب در شهر تهران که هشتمین جشن شکوفه‌های انقلاب در سال 1396 بود و پیش از این جشن شکوفه‌های انقلاب در شهرهای مشهد مقدس، تبریز، رامسر، اصفهان، شهرک پردیس جم، بوشهر و شیراز برگزار شده بود، پرونده جشن شکوفه های انقلاب در سال 96 بسته شد.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.