يكشنبه 4 فروردين 1398   19:15:54
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1397/2/31 دوشنبه

مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ظهر روز دوشنبه، سی و یکم اردیبهشت‌ماه از نمایشگاه تجهیزات تخصصی دستگاه‌های تنفسی، سیستم‌های گازسنج و تجهیزات حفاظت فردی بازدید کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، مهندس شاپور یاوری در بازدید از نمایشگاه و کارگاه آموزشی تجهیزات تخصصی دستگاه‌های تنفسی (BA)، سیستم‌های گازسنج (Gas Test) و تجهیزات حفاظت فردی (PPE) گفت: از آنجایی که مسئولیت HSE منطقه پتروشیمی پارس بر عهده شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد است، این نمایشگاه توسط شرکت Drager آلمان و با همکاری HSE منطقه پارس برگزار شد و آخرین دستاوردها در این زمینه ارائه شده بود و امیدوارم که ما هم بتوانیم نیازهایمان را برآورده کنیم و آنچه مورد نیازمان است با همکاری کارشناسان از این نمایشگاه به دست بیاوریم.
  مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در این زمینه افزود: از همکارانمان هم انتظار داریم که با توجه به شرایط منطقه و کشور عزیزمان، این‌گونه مراودات را بیشتر داشته باشند چرا که واقعاً نیاز داریم که خودمان را با جدیدترین تجهیزات روز دنیا مجهز کنیم.
  مهندس یاوری در خصوص آمادگی شرکت پازارگاد برای برگزاری نمایشگاه‌های ملی و منطقه‌ای نیز گفت: ما آمادگی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف به‌خصوص حوزه HSE را داریم و از برگزاری این‌چنین نمایشگاه‌هایی نیز حمایت می‌کنیم.
  گفتنی است در این نمایشگاه و کارگاه آموزشی که برای نخستین بار در منطقه برگزار شد، 3 نفر از کارشناسان خارجی و همکاران داخلی شرکت Drager آلمان از روز یکشنبه، سی‌ام اردیبهشت‌ماه و به مدت 2 روز در ایستگاه مرکزی HSE به آموزش استفاده از این تجهیزات پرداختند.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.