دوشنبه 26 آذر 1397   13:11:42
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1396/12/16 چهارشنبه

دانش‌آموزان روباتیک شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در مسابقات بین‌المللی روباتیک ۲۰۱۸ آنکارا (ODTU) مقام نخست تکنیکال را به خود اختصاص دادند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، دانش‌آموزان روباتیک شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس که در لیگ مسیریاب این دوره با ترکیب آقایان سید مهدی خاکسار، امیرحسین مرزبان، مهدی محدثی، کامران مرزبان (مسئول الکترونیک)، علی دهقان (مسئول فنی) با سرپرستی حجت‌الاسلام شهابی رابط ستاد اقامه نماز شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این منطقه، شرکت کرده بودند، مقام نخست مسابقات تکنیکال بین‌المللی روباتیک ۲۰۱۸ آنکارا را کسب کردند.
  پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی روباتیک و اختراعات آنکارا در تاریخ ۳ و ۴ مارس ۲۰۱۸ (۱۲ و ۱۳ اسفند امسال) به میزبانی دانشگاه Middle East در شهر آنکارای ترکیه برگزار شد.
  گفتنی است این مسابقات از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار است و هرساله با استقبال زیادی از سوی کشورهای مختلف جهان همراه می‌شود و تیم تکنیکال روباتیک عسلویه با حمایت ویژه شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس و آقای صفائیان پس از کسب مقام نخست لیگ مسیریاب (Line Follower) مسابقات سراسری شیراز و اهواز به این مسابقات راه پیدا کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.