دوشنبه 26 آذر 1397   14:05:21
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1396/12/23 چهارشنبه

جلسه معارفه مهندس شاپور یاوری سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد صبح امروز چهارشنبه، بیست و سوم اسفندماه با حضور جمعی از مدیران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیران و کارکنان شرکت پازارگاد برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، عبدالرسول دشتی رئیس روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به‌عنوان مجری در آغاز این جلسه ضمن خوشامدگویی به حاضران گفت: تحولی که در این چند سال حضور آقای صفائیان در شرکت پازارگاد ایجاد شده است به‌خوبی قابل مشاهده است.
  اشرف زاده مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز با قدردانی از تلاش‌های بی‌وقفه مهندس صفائیان در این چند سال که در ذهن و یاد همه خواهد ماند، گفت: ماهیت کار شرکت پازارگاد با سایر شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس بسیار متفاوت است چرا که خدمات این شرکت ارتباط مستقیمی با انسان‌ها دارد و ایجاد رضایتمندی و جلب رضایت صد در صدی کارکنان و خانواده‌ها کار بسیار سخت و سنگینی است.
  اشرف زاده در این باره افزود: خوشبختانه آقای صفائیان در این 4 سال در کنار مشکلات عدیده‌ای که در مسیر وجود داشت به دنبال حل این مشکلات بود به‌گونه‌ای که شرکت پازارگاد به معنای واقعی در حال حاضر یک برند است که البته این برند باید حفظ شود.
  مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با بیان این مطلب که ایجاد دهکده گردشگری دریایی پازارگاد یک از شاهکارها است، افزود: ایجاد دهکده برای کارکنان و خانواده‌ها و ایجاد شور و شعف برای ایشان، رویکرد بسیار خوبی است و همه کارکنان در رده‌های مختلف باید از این خدمات استفاده کنند.
  اشرف زاده همچنین تأکید کرد: صحت و سلامت کارکنان، اخلاق اسلامی، ارزش‌های انسانی، تولید مستمر، بهره‌وری و مدیریت هزینه، اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید داخلی، توسعه تکنولوژی، تولید پاک و استفاده از نیروهای جوان از جمله محورهای برنامه‌ریزی‌شده شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس است.
  در ادامه این مراسم، محمد صفائیان ضمن خوشامدگویی به مهمانان این جلسه با بیان این مطلب که سرمایه اصلی شرکت پازارگاد، نیروی انسانی است، گفت: خوشحالم که بار سنگینی از روی دوش من برداشته شد و بسیار خرسندم که آقای یاوری سکان مدیریت شرکت را به دست گرفتند که بسیار باتقوا، صبور و متخصص هستند.
 در ادامه این مراسم مهندس شاپور یاوری به‌عنوان سرپرست جدید شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ضمن تشکر از مدیران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به خاطر اعتمادی که به وی کرده‌اند، از مهندس صفائیان هم که به گفته ایشان از دوستان صمیمی و قدیمی ایشان هستند، تشکر کرد.
  مهندس عزیزی، مدیریت منابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز ضمن قدردانی از زحمات مهندس صفائیان که با عشق به محیط پیرامونی و با جسارت و نوآوری خدمات ویژه‌ای را ارائه کرده‌اند، گفت: در شرکت‌های پتروشیمی فقط نباید به سخت‌افزارها و زیرساخت‌ها توجه داشت و باید به منابع انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشیم و از آنجایی که شرکت پازارگاد ارتباط مستقیمی با کارکنان و خانواده‌ها دارد از جایگاه و اهمیت بالایی برخوردار است.
  در پایان این مراسم، متن حکم انتصاب آقای یاوری به‌عنوان سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد توسط محمد پیر احمدی سرپرست روابط عمومی شرکت پازارگاد خوانده شد و هدایای تهیه‌شده توسط مدیران شرکت پازارگاد به مهندس صفائیان اهدا شد.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.