سه شنبه 4 آذر 1399   19:12:01
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1399/8/29 پنجشنبه

مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

دکتر حجت نظری  مدیر عامل پازارگاد  در ابتدا فرا رسیدن هفته بسیج را به بسیجیان جان بر کف میهن اسلامی به ویژه اعضای پایگاه مقاومت بسیج پازارگاد تبریک گفت و با اشاره به اینکه بسیجی بودن را از افتخارات خود می داند افزود: بسیج در ضمن این که الگوی تمام عیار اخلاق و ایثارگری است در حوزه های اجرایی از جمله صحنه های اقتصادی و سیاسی نیز نقش مهمی را ایفا می کند و در تمام امور جامعه نیز پیشگام بی ادعاست.

مدیر عامل پازارگاد در ادامه اظهار داشت؛ اگر تفکر ما این باشد که وظیفه ما بسیجیان صرفا جهاد در زمان جنگ است ، بسیجی بودن را به درستی درک نکرده ایم و باید در جهاد با نفس نیز به اندازه جهاد نظامی قوی باشیم.

وی  ضمن اشاره به فرموده مقام عظمای ولایت که فرمودند:

"هرکس در دل برای سرنوشت خود

سرنوشت ملت و

آینده ایران اسلامی ارزش قائل است ، او یک بسیجی است،"

خاطر نشان کرد :ما بسیجیان باید در این برهه از زمان بیش از هر وقت دیگری عشق به ولایت فقیه به عنوان جانشین امام زمان(عج) و فرمانبرداری محض از منویات رهبری را سرلوحه فعالیتهای روزمره  خود قرار دهیم.

دکتر حجت نظری در پایان این گفتگو به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و حضورشان درمناطق مختلف عملیاتی پرداختند وجانفشانی همرزمانشان در عرصه نبرد با دشمن را یادآوری کرد.  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.