پنجشنبه 2 اسفند 1397   11:11:10
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/4/17 يكشنبه

جشن شکوفه‌های انقلاب کلانشهر تهران از ساعت 17 روز پنج‌شنبه، چهاردهم تیرماه 97 برای کارکنان و خانواده‌های شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ساکن در استان تهران برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، کارکنان و خانواده‌های محترم شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ساکن استان تهران با حضور در تالار بزرگ ایرانیان در این جشن که توسط روابط عمومی شرکت پازارگاد و به همت کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس برگزار ‌شد، شرکت کردند تا علاوه بر استفاده از برنامه‌های هنری، لحظات پرشور و نشاطی را در کنار یکدیگر سپری کنند.
  بر اساس این گزارش، شرکت پازارگاد با همت کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، برای فراهم کردن این لحظات جذاب و به ‌یاد ماندنی با استفاده از گروه‌های هنری و هنرمندان بنام و محبوبی همچون اجرای گروه موسیقی توسط محسن ابراهیم‌زاده، تقلید صدا توسط ساسان کریمی، برنامه‌های متنوع و جذابی را اجرا کرد.
  نقطه عطف این جشن بزرگ، حضور شخصیت دوست داشتنی و پرطرفدار «جناب خان» بود که با هنرمندی محمد بحرانی و گروه هنرمندان همراه بود که با استقبال بی نظیر مهمانان مواجه شد.
  گفتنی است جشن شکوفه‌های انقلاب در شهر تهران دومین جشن شکوفه‌های انقلاب در سال 1397 بود و پیش از این جشن شکوفه‌های انقلاب در شهر مشهد مقدس برگزار شده بود.


 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.