دوشنبه 25 تير 1397   02:27:26
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/4/17 يكشنبه

جشن شکوفه‌های انقلاب کلانشهر تهران از ساعت 17 روز پنج‌شنبه، چهاردهم تیرماه 97 برای کارکنان و خانواده‌های شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ساکن در استان تهران برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، کارکنان و خانواده‌های محترم شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ساکن استان تهران با حضور در تالار بزرگ ایرانیان در این جشن که توسط روابط عمومی شرکت پازارگاد و به همت کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس برگزار ‌شد، شرکت کردند تا علاوه بر استفاده از برنامه‌های هنری، لحظات پرشور و نشاطی را در کنار یکدیگر سپری کنند.
  بر اساس این گزارش، شرکت پازارگاد با همت کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، برای فراهم کردن این لحظات جذاب و به ‌یاد ماندنی با استفاده از گروه‌های هنری و هنرمندان بنام و محبوبی همچون اجرای گروه موسیقی توسط محسن ابراهیم‌زاده، تقلید صدا توسط ساسان کریمی، برنامه‌های متنوع و جذابی را اجرا کرد.
  نقطه عطف این جشن بزرگ، حضور شخصیت دوست داشتنی و پرطرفدار «جناب خان» بود که با هنرمندی محمد بحرانی و گروه هنرمندان همراه بود که با استقبال بی نظیر مهمانان مواجه شد.
  گفتنی است جشن شکوفه‌های انقلاب در شهر تهران دومین جشن شکوفه‌های انقلاب در سال 1397 بود و پیش از این جشن شکوفه‌های انقلاب در شهر مشهد مقدس برگزار شده بود.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.