يكشنبه 4 فروردين 1398   18:49:21
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/3/2 چهارشنبه

مسابقات فوتسال کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس که از روز یکشنبه، بیست و سوم اردیبهشت‌ماه در سالن چندمنظوره مهمانسرای پتروشیمی آغاز شده بود با قهرمانی تیم پتروشیمی پارس به پایان رسید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در این مسابقات که با حضور یازده تیم از شرکت‌های نوری، مرجان، آریاساسول، پردیس، پارس، مروارید، مبین، آپادانا، مهر، زاگرس و عملیات غیر صنعتی پازارگاد و در 2 گروه A و B برگزار شد، تیم فوتسال پتروشیمی پارس که در مرحله نیمه‌نهایی تیم فوتسال مبین را با نتیجه 2 بر یک شکست داده بود، در دیدار نهایی نیز توانست با همین نتیجه با غلبه بر تیم نوری، مقام نخست را از آن خود کند تا تیم نوری که برای رسیدن به مرحله نهایی تیم پردیس را با نتیجه 3 بر 2 شکست داده بود با این شکست به مقام دومی دست پیدا کند.
  در دیدار رده‌بندی این دوره از مسابقات تیم فوتسال پردیس با نتیجه 2 بر 1 تیم فوتسال مبین را شکست داد و با این نتیجه به مقام سومی مسابقات فوتسال کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس دست پیدا کند.
  گفتنی است با انجام این مسابقه، پرونده مسابقات ورزشی کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس (المپیاد رمضان) که توسط امور ورزش شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد به‌عنوان بازوی اجرایی کمیته ورزش شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس برگزار می‌شد، بسته شد.


 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.