پنجشنبه 9 بهمن 1399   19:14:04
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1399/9/3 دوشنبه

مراسم معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ولی عصر (عج) شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد روز دوشنبه سوم آذرماه مراسم تکریم بسیجیان و تودیع فرمانده این پایگاه آقای ابوالقاسم فغانی و انتصاب آقای محمد قدرتی با حضور مدیرعامل مجموعه پازارگاد و مهمانان گرانقدر آقایان، سروان پاسدار شیخانی جانشین سپاه عسلویه، سرگرد پاسدار غلام پور رئیس بازرسی سپاه عسلویه ، سروان پاسدار حیدری جانشین حوزه پالایشگاه پارس جنوبی و سروان پاسدار خاوری فرمانده حوزه بسیج شهدای پتروشیمی و مدیران و بسیجیان شرکت پازارگاد با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و ادای احترام به سرود ملی و پخش بیاناتی از مقام معظم ولایت در ارتباط با ارزش بسیج وضرورت تشکیل بسیج به فرموده امام راحل (ره) و همچنین تبدیل تهدید آمریکا به فرصت عظیم بسیج شروع شد.

در این مراسم دکتر حجت نظری بسیجی فعال در دوران دفاع مقدس با بیان خاطراتی از آن ایام و ابراز خوشحالی برای حضورشان در جمع این دلاور مردان با اشاره به دیدگاهشان در ارزش و جایگاه والای بسیج اذعان داشتند. تمامی افراد حاضر در سپاه مخلص انقلاب پیش از این ردایی را بر تن داشتند که رنگ و بوی خدایی بسیج داشت.

دکتر نظری،  پیام جهاد با نفس پس از جهاد با دشمنان داخلی را متذکر و در جهت افزایش بالندگی و حفظ ارزشهای این لباس خدایی رهنمودهایی را بیان کردند و خواستار این نکته بودند که این عزیزان پیوسته در تلاش باشند تا در تمامی عرصه های اجتماعی یادگارهای نیک از ایشان باقی بماند.

پس از آن جناب سروان شیخانی جانشین سپاه عسلویه با تجلیل از برادران بسیجی با اشاره به حرکت های پیشگامانه بسیج در تمامی عرصه های جامعه به ویژه محرومیت زدایی در جامعه اشاره کردند و خواستار تحقق بیشتر اهداف قهرمان تاریخی ایران امام خمینی (ره) و تفکر الهی ایشان شدند.

در ادامه این مراسم سرگرد غلام پور رییس بازرسی سپاه عسلویه با تشکر از زحمات آقای ابوالقاسم فغانی فرمانده اسبق پایگاه ولی عصر (عج) مستقر در شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد و ذکر اینکه پس از این از توانایی ایشان در دیگر سنگرهای این مرزبوم بهره مند خواهیم بود به قرائت حکم انتصاب آقای محمد قدرتی پرداختند و برای ایشان آرزوی تعالی در این عرصه را داشتند.

در پایان مراسم با اهدای شاخه گل و هدایایی از برادران پرتلاش بسیجی مستقر در شرکت پازارگاد آقایان ، دکتر حجت نظری ، مصطفی نوری ، علی بهرامی ، کریم فخرایی، محمد جعفر ایرانی، علیرضا سندانی، احمد صمدی، محمد مسعود نوروزی، جمشید دشتیان ، نورالله امیدوار تجلیل بعمل آمد.


 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.