پنجشنبه 2 اسفند 1397   11:11:33
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/4/20 چهارشنبه

مسابقات مچ‌اندازی کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس روز سه‌شنبه، نوزدهم تیرماه با قهرمانی آریاساسول در قسمت تیمی به کار خود پایان داد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در این مسابقات که توسط امور ورزش شرکت پازارگاد به عنوان بازوی اجرایی شورای ورزش شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس برگزار شد، تیم‌های نوری و پارس به ترتیب در بخش تیمی دوم و سوم شدند.
  در بخش انفرادی نیز که در پنج دسته برگزار شد، در دسته 70 کیلوگرم آقایان هادی کبیری از آریاساسول، عابد افراسیابی از نوری و حسن پورنظری از پارس به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند و در دسته 80 کیلوگرم نیز آقایان احسان نیکخواه از آریاساسول، علی‌داد رضا زاده از نوری و ابوطالب خالوئی از پارس به ترتیب اول تا سوم شدند.
  در دسته 90 کیلوگرم آقایان محمد محجوب از آریاساسول، سید مسعود حسینی از نوری و حجت اعتصامی از پارس توانستند به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کنند و در دسته یکصد کیلوگرم آقایان اسلام رشیدی از آریاساسول، حسین هواشم از نوری و محمود عبدالشیخی از پارس به ترتیب اول تا سوم شدند.
  در ادامه این مسابقات در دسته بالای یکصد کیلوگرم، آقایان قاسم بی خش از پارس، سعادت پرسره از آریاساسول و امید کازرونی از نوری به ترتیب در قسمت دست چپ اول تا سوم شدند و در قسمت دست راست نیز آقایان مهرداد محقق پور از شرکت پازارگاد، محسن عربی از آریاساسول و هادی چاووشیان از نوری به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.