يكشنبه 27 مرداد 1398   10:12:21
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1398/5/19 شنبه

ابراهیم یاسری ، مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد طی پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه به ویژه خبرنگاران منطقه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد ، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الخالق القلم

اِنَّ اوّلَ‌ ما خَلَقَ‌ الله‌ القَلم‌. همانا نخستین‌ چیزی‌ که‌ خداوند متعال‌ آن‌ را آفرید قلم‌ بود.
حضرت رسول اکرم (ص)
قلم‌ زبان‌ عقل‌ و معرفت‌ انسان ها، ترجمان‌ هنر و اندیشه‌ و بیانگر فرهنگ‌ و هویت‌ ملت هاست. اهل قلم پیامبران روشنگری و نورند؛ آنها پاکدلانِ سرسپرده ای هستند که به مصداق کلام شریف حضرت نبی اکرم (ص) «حق را می گویند و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نمی هراسند.»
در دنیای امروز رسانه‌ها یکی از ارکان مهم در شکل دهی ساختار فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه هستند. پیشرفت و توسعه یافتگی هر منطقه به حضور مؤثر اصحاب رسانه و خبر وابسته است و خبرنگاران در این رهگذر در رشد آگاهی افکار عمومی جامعه نقشی انکارناپذیر دارند. جامعه ی بدون خبرنگار، اجتماعی بدون روح و کالبد است که نشاط و پویایی در آن جایی ندارد.
 خبرنگاری که به شیوه ی پیامبران، خلق اثر می کند، خود را متعهد به رعایت اصول دینی، اخلاقی و حرفه ای می داند و همواره می کوشد تا آثارش نقشی اثرگذار در زدودن غبارهای ناصواب از روی ساحت حقیقت و درستی باشند. او با صفای باطن خویش می نویسد و با رعایت اصول و عفت در قلم به پیرایش افکار، اندیشه ها و اصلاح نادرستی ها می پردازد.
هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار فرصتی مغتنم برای یادآوری اهمیت خبر و خبرنگار و مجالی برای پاسداشت تلاش ها و مجاهدات خالصانه ی اصحاب صداقت و قلم است. این روز را به جامعه ی خبری حوزه ی پتروشیمی کشور شادباش و تهنیت عرض می کنم و برای آنها از درگاه خداوندِ «ن والقلم» آرزوی سلامت و بهروزی دارم.
سخت است قلم باشی و دلتنگ نباشی
با تیغ مدارا کنی و سنگ نباشی
سخت است بدانی و لب از لب نگشایی
سخت است خودت باشی و بی رنگ نباشی

                                               ابراهیم یاسری  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.